Karrierlehetőségek

Az ExNB Tanúsító Intézet 2016 óta működő, és megalakulása óta folyamatosan bővülő cég, mely elsődleges küldetésének tekinti, hogy munkatársai szakértelmével támogassa egyedi és sorozatgyártású villamos és nem-villamos készülékek és berendezések gyártóit és ipari létesítmények üzemeltetőit az alkalmazott technológiák biztonságos működtetésében. Az ExNB Tanúsító Intézet Európai Unió által kijelölt szerv a 2014/34/EU (ATEX direktíva) szerinti robbanásbiztonság-technikai, valamint a Belügyminisztérium kijelölése alapján tűzvédelmi megfelelőségi tanúsításra.

Budapesti (rákospalotai székhelyű) csapatunkhoz keresünk...

Megfelelőségértékelő auditor mérnököt

Hasonlóan a forgó gépek vagy feszültség alatti villamos eszközök biztonságához, az ipari robbanásbiztonság-technika közel 200 éves múlttal bíró szabályzórendszer, mely számos jogszabály és szabvány szerinti megfelelő mérnöki tervezés, kivitelezés és méréssel igazolható felülvizsgálat együttes teljesülésével jelenti a megfelelő biztonságot. Bár a követelményrendszer történelmileg elsősorban a bányákban üzemelő gépek által okozott veszélyforrások azonosítására készült, napjainkban alapvetően és elsősorban az általános ipari környezetekben működő berendezések biztonságának fenntartása a fő cél. Egy ilyen környezet lehet akár egy festőüzem, egy polírozóműhely vagy egy lisztsiló is.

Az auditor mérnök feladata a vonatkozó harmonizált Európai Uniós szabványokban megfogalmazott követelmények ellenőrzése, és ezáltal a megfelelőség műszaki hátterének biztosítása.

Feladatok:

  • villamos és nem-villamos eszközök, gépek biztonságtechnikai vizsgálata, ellenőrzése
  • mérési jegyzőkönyvek készítése
  • vizsgálati jegyzőkönyvek készítése
  • szabványossági eltérések szakszerű dokumentálása
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel

Elvárások:

  • egyetemi vagy főiskolai villamos-, vegyész- vagy gépészmérnök végzettség
  • műszaki rajzok megértése
  • a műszaki szabványok értő olvasásához szükséges angol nyelvtudás
  • munkavédelmi tudatosság
  • vonatkozó előírások folyamatos figyelemmel kísérése, ismerete
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • szakmai továbbképzéseken való részvételi hajlandóság
  • felhasználói szintű számítógép ismeretek: MS Office, AutoCAD
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • tűzvédelmi vagy egyéb munkavédelmi ismeretek
  • munkavédelmi technikus, tűzvédelmi előadó vagy robbanásbiztos gépek kezelője OKJ végzettség

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatás
  • cégautó, mobiltelefon, notebook
  • folyamatos szakmai fejlődés egy dinamikus, fiatal csapatban
  • hosszú távú perspektíva egy fiatalosan dinamikus és sikeres magyar cégben.
Tovább Vissza

Segítségre van szüksége?

Veress Árpád

Veress

Árpád

Ügyvezető

00 36 30 966 0223
Dr. Kun Gábor

Dr. Kun

Gábor

Tanúsítási vezető

‭00 36 20 354 2863